آدرس دفتر مرکزی : تبریز - چای کنار روبروی بیمه تامین اجتماعی نبش کوچه شهید فرزامی پلاک 1 | شماره تلفن 04132453932 و 09141168068 و 09121712868

محصولات

اوربوند اوربست

درب اتوماتیک و کرکره برقی

اور موتور،وارد کننده موتور کرکره برقی،تولید کننده ریل آهنی کرکره برقی

وارد کننده موتور کرکره برقی ،اور موتور

تولید کننده ریل آهنی کرکره برقی

درب های اتوماتیک یا کرکره برقی نسبت به درهای قدیمی و سنتی فضای کمتری را اشغال می کنند و در ساختمان های مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

در نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی باید به نوع موتور استفاده شده در آن توجه خاص داشت تا بتوان از کارایی آن بهرمند شد.

اور موتور، وارد کننده موتور کرکره برقی در ایران در زمینه نصب و راه اندازی کرکره برقی نیز فعالیت می کند بنابراین تمام تلاش خود را برای انتخاب بهترین موتور کرکره برقی با تضمین کیفیت نموده است .

خرید مطمئن موتور کرکره برقی با قیمت مناسب با حذف واسطه ، بصورت مستقیم از وارد کننده موتور کرکره برقی.

تولید کننده ریل آهنی کرکره برقی :

در دو طرف دهانه درب به منظور حرکت تیغه های کرکره برقی از ریل کرکره برقی استفاده می شود.معمولا از ریل های آهنی به خاطر مقاومت بالا و عدم نفوذپذیری برای مکان های تجاری استفاده می شود.

گروه تولیدی ما افتخار دارد به عنوان تولید کننده ریل های آهنی محکم و ضد سرقت برای کرکره برقی در خدمت فعالان در زمینه نصب و راه اندازی کرکره برقی باشد.

ریل های کرکره برقی به دو صورت قوطی دار و بدون قوطی تولید می شوند و البته لازم به ذکر است که ریل کرکره برقی با قوطی مقاومت بیشتری از نوع بدون قوطی آن دارد.

ریل آهنی کرکره برقی با توجه به اندازه متفاوت تیغه های در سایز های مختلف به سفارش مشتریان تولید می شود.

اوربوند، تولید کننده ریل آهنی کرکره برقی

overbond

ورق کامپوزیت

حتما شما هم تا به حال با واژه‌هایی مانند فایبر‌گلاس یا کامپوزیت مواجه شده‌اید. این مواد امروزه کاربردهای وسیعی در صنایع مختلف پیدا کرده‌اند. برای شروع بد نیست بدانیم که فایبرگلاس نوعی بسیار متداول از کامپوزیت است. اما کامپوزیت چیست؟

 

اوربوند

مرحله اول آماده سازی

پانلهای هموار که با استنلس روکش شده اند از صفحه های آلیاژ مرغوب آلومینیوم-منیزیم تهیه می گردند. ورق آلومینیوم با تکنولوژی شرکت هنکل آلمان دریافت می شود، سپس گرد و غبار و ناخالصی از روی سطح ورق پاک می شود و نواری از اکسید روی ورق را می پوشاند. بدین ترتیب نیروی چسبندگی ورق کامپوزیت افزایش می یابد.

مرحله دوم روکش کردن

دومین مرحله در تولید کامپوزیت ، روکش کردن ، است که از طریق تجهیزات دقیق روکش کاری انجام می شود. این کار در اتاق های خالی از گرد و غبار انجام می شود که باعث می شود کیفیت روکش و ظاهر آن حفظ شود، بعلاوه عملیات دقیق در کوره ها، کیفیت روکش ها را از نظر انعطاف پذیری و مقاومت در برابر آتش تضمین می نماید.

مرحله سوم کامپوزیت

ابتدا در مرحله تولید کامپوزیت جداسازی انجام می شود. خط تولید اتوماتیک گرمایی کامپوزیت نه تنها پانل را صاف و هموار می کند بلکه مهمترین تاثیر تکنولوژیکی را گذاشته و قدرت پانل را افزایش می دهد. پانل آلومینیومی جلویی و پانل آلومینیومی پشتی با چسبی قوی و محکم به یکدیگر چسبانده می شود، این امر حیاتی ترین نماد شرکت ویل استرانگ در مقایسه با محصولات شرکتهای دیگر است.

مرحله چهارم نهایی سازی

آخرین مرحله صیقل دهی است، این کار یعنی به عمل آوردن کامپوزیت از نظر طول و عرض و قطر، که هدف آن مطابقت با استانداردهای مربوط به پارامترهای مختلف مقررات ملی می باشد. ویل استرانگ از پلی اتیلن با وزن بسیار کم به عنوان ماده اولیه استفاده می کند که می تواند وزن پانل را تا حد زیادی کاهش دهد.

ارسال یک پاسخ


2 + 6 =